KONST / Litografier / Färglitografi 14624032
nr 1462 4032
Curt Fors
(f. 1935), Sverige
"Blommor i vas från Strövelstorp". Signerad, numrerad 27/133. Färglitografi, bildmått: 55x45, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
Curt Fors, född 1935, svensk målare, fotograf och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:28:03
25/4 19:04:11